x
a
2015 rok

Honorujemy kartę dużej rodziny

Od kwietnia 2015 każdy posiadacz karty dużej rodziny zakupi nasze produkty z 10% rabatem.

2012 rok

Nawiązanie współpracy z siecią sklepów Nasz Sklep

Od roku 2012 zaopatrujemy w nasze wyroby sieć sklepów Nasz Sklep na terenie całego Trójmiasta oraz Kaszub

2010 rok

Nawiązanie współpracy z siecią delikatesów Ribena

Obecnie nasze wypieki kupić można we wszystkich sklepach sieci delikatesów Ribena. Początkowo zaopatrywaliśmy sklepy w Sierakowicach, obecnie nasze wyroby dostępne są we wszystkich punktach delikatesów Ribena

2009 rok

modernizacja linii produkcyjnej piekarni

Dzięki wsparciu finansowemu Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w latach 2009-2013 przeprowadziliśmy modernizację linii produkcyjnej piekarni Graham w Sierakowicach. Zakupiliśmy 12 dodatkowych maszyn i urządzeń, co pozwoliło jeszcze bardziej rozszerzyć naszą ofertę i zaproponować zupełne nowe, oczywiście, niezwykle pysznie produkty.

2001 rok

powstanie cukierni Graham

Święta Bożego Narodzenia 2001 roku stały się dla naszej firmy ważnym krokiem w rozwoju. Zrealizowaliśmy kolejne marzenie – otworzyliśmy cukiernię. Od tamtej chwili zapewniamy naszym klientom niezapomniany smak domowych słodkości.Nasi doświadczeni cukiernicy przygotowują wypieki według sprawdzonych od pokoleń receptur, w sposób naturalny, bez żadnych konserwantów. Dzięki temu, możemy oferować zawsze świeże produkty o wyjątkowym smaku. Nasze torty i ciasta pojawiają się w domach i na różnego rodzaju imprezach oraz uroczystościach. Cieszymy się z tego, jak dużym uznaniem i zaufaniem darzą nas klienci.

1991 rok

powstanie piekarni Graham w Sierakowicach

Od zawsze pieczywo było dla nas pasją i symbolem domowego ogniska. Dlatego od początku istnienia naszej piekarni postawiliśmy sobie jeden cel: umożliwić naszym klientom rozkoszowanie się smakiem i zapachem świeżego chleba, pieczonego według najlepszych, oryginalnych kaszubskich receptur.Łączymy tradycję, doskonały smak i nowoczesność. Z największą radością dostarczamy na Państwa stoły świeże, pyszne pieczywo.

d