2015 rok – Honorujemy kartę dużej rodziny

Od kwietnia 2015 każdy posiadacz karty dużej rodziny zakupi nasze produkty z 10% rabatem.


2012 rok – Nawiązanie współpracy z siecią sklepów Nasz Sklep

Od roku 2012 zaopatrujemy w nasze wyroby sieć sklepów Nasz Sklep na terenie całego Trójmiasta oraz Kaszub


2010 rok – Nawiązanie współpracy z siecią delikatesów Ribena

Obecnie nasze wypieki kupić można we wszystkich sklepach sieci delikatesów Ribena. Początkowo zaopatrywaliśmy sklepy w Sierakowicach, obecnie nasze wyroby dostępne są we wszystkich punktach delikatesów Ribena


2009 rok – modernizacja linii produkcyjnej piekarni

Dzięki wsparciu finansowemu Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w latach 2009-2013 przeprowadziliśmy modernizację linii produkcyjnej piekarni Graham w Sierakowicach.
Zakupiliśmy 12 dodatkowych maszyn i urządzeń, co pozwoliło jeszcze bardziej rozszerzyć naszą ofertę i zaproponować zupełne nowe, oczywiście, niezwykle pysznie produkty.Graham Sierakowice


2001 rok – powstanie cukierni Graham

Święta Bożego Narodzenia 2001 roku stały się dla naszej firmy ważnym krokiem w rozwoju. Zrealizowaliśmy kolejne marzenie – otworzyliśmy cukiernię. Od tamtej chwili zapewniamy naszym klientom niezapomniany smak domowych słodkości.Nasi doświadczeni cukiernicy przygotowują wypieki według sprawdzonych od pokoleń receptur, w sposób naturalny, bez żadnych konserwantów. Dzięki temu, możemy oferować zawsze świeże produkty o wyjątkowym smaku. Nasze torty i ciasta pojawiają się w domach i na różnego rodzaju imprezach oraz uroczystościach. Cieszymy się z tego, jak dużym uznaniem i zaufaniem darzą nas klienci.


1991 rok – powstanie piekarni Graham w Sierakowicach

Od zawsze pieczywo było dla nas pasją i symbolem domowego ogniska. Dlatego od początku istnienia naszej piekarni postawiliśmy sobie jeden cel: umożliwić naszym klientom rozkoszowanie się smakiem i zapachem świeżego chleba, pieczonego według najlepszych, oryginalnych kaszubskich receptur.Łączymy tradycję, doskonały smak i nowoczesność. Z największą radością dostarczamy na Państwa stoły świeże, pyszne pieczywo.


Nasza firma wychodzi z założenia, że w życiu liczy się nie tylko biznes i spełnienie w pracy zawodowej, ale również to, co dajemy innym ludziom. Nasza filozofia działania opiera się na odpowiedzialności za otoczenie, w którym funkcjonujemy i za ludzi, którzy żyją wokół nas.

Dlatego Piekarnia Graham bardzo chętnie angażuje się w różnorodne akcje charytatywne i edukacyjne. Z największą przyjemnością wspieramy ciekawe inicjatywy lokalne, a także imprezy kulturalno-rozrywkowe.

Czujemy niezwykłą satysfakcję z tego, że możemy pomagać i dzielić się tym, co posiadamy. Radość, jaką możemy sprawiać dzieciom, uczniom i wszystkim ludziom potrzebującym jest dla nas najcenniejsza, jest dla nas potwierdzeniem, że to, co robimy ma sens.

Pomaganie daje niezwykłą siłę i dopinguje do jeszcze większych wysiłków na rzecz naszego wspólnego dobra i tego, co jest najcenniejsze: obecność drugiego człowieka oraz uśmiech na jego twarzy.

Zobacz ofertę

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress